Styret i Sandefjord Turistforening 

Valgt årsmøte 30.mars 2022

Hilde Bostrøm

Styreleder

hilde.bostrom@dnt.no

mob: 984 68 643

Hilde Haugen

Sekretær

hildehaugen66@hotmail.com

mob.: 991 57 757

  



Morten Riise

Nestleder

morten.riise@dnt.no

mob.: 466 40 040

Monica Nordkvelle Borg

Styremedlem

monicaborg69@gmail.com

mob.: 482 57 380

Frøya Fensgård

Styremedlem/DNT Ung

froya.fensgaard@gmail.com

mob.: 472 67 695

Kim Kristian Sandve

Økonomiansvarlig

kasserer.sandefjord@dnt.no

mob.: 915 90 486

Gunnar Hem

Styremedlem

gunnhem2@online.no

mob.: 901 00 310

  

Varamedlemmer

Bente Wangen

Varamedlem

wangenbente@gmail.com

mob.: 918 84 532

  

Hege Nome

Varamedlem

hegeenome@gmail.com

mob.: 482 92 352

Roger Nilsen

Varamedlem

roger.nilsen3@gmail.com

mob.: 922 31 632

Komiteledere 

Valgkomit

Ragnar Standal 

915 55 560

Ragnar.standal@dnt.no


Løypekomiteen Kodal

Kjartan Tveten Nielsen

481 83 770

kgruni@online.com


Kyststikomiteen Østerøya/Vesterøya

Gunnar Mathiesen 

916 20 971

gunnar.mathiesen@glinvest.no.


Hyttekomiteen Heisetra/Slirabu

Monica Nordkvelle Borg

482 57 380

Monicaborg69@gmail.com


Småturkomiteen

Bente Gundersen

959 32 788

Bente.r.gundersen@gmail.com

DNT Sandefjord fjellsport

Ragnar Standal

915 55 560

ragnar.standal@dnt.no


Barnas Turlag            

Morten Riise 

466 40 040

morten.riise@dnt.no 


DNT Tilrettelagt

Thore Borg

988 54 675

Thore.borg@dnt.no


DNTung

Frøya Fensgård 

472 67 695

froya.fensgaard@gmail.com 


Aktiv i 100

Thore Borg

988 54 675

thore.borg@dnt.no 





Seniorgruppa

Bent Nyggaard

906 84 608

nygben@sfjbb.net



Svinessaga Friluftssenter

Ragnar Standal

915 55 560

Ragnar.standal@dnt.no


Naturvernkontakt

Erik Bryn Tvedt

901 84 535

tvedt@advjat.no


Kalenderkomiteen

Gretha Schreiner

913 63 283

gshcrein@online.no


10 -TOPPSTUREN 

Ivar Langemyhr

900 93 407

langemyhr@hlo.no



Årskalender 2021

Her kan du https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/turistforeningen/files/53ceea09ba8a7c85193c414a1bed4fdcb8ddb585.pdf finne våre aktiviteter i årskalenderen. Det vil finne oppdatert informasjon om turer under lenken turer og aktiviteter.